• Detail firmy

atelier b9, s.r.o.

Základní popis

Návrhy obytných i komerčních staveb či interiérů. Provádění urbanistických studií. Nabídka kompletních projektantských služeb.

Adresa

Brandlova 253/4
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28293908

Výrobky, činnosti

Návrhy obytných i komerčních staveb či interiérů

Návrhy obytných i komerčních staveb či interiérů. Provádění urbanistických studií. Nabídka kompletních projektantských služeb.

Kontaktní osoba

Ing.arch. Vladimír Kozumplík - Jednatel

Telefon: +420 542 213 672
Mobil: +420 604 238 547
E-mail: atelier@b9.cz
WWW: www.b9.cz
Další firmy v oboru

MOMO Interier s.r.o.

Věnujeme se návrhům a realizacím interiérů. Ve spolupráci se zákazníky hledáme vždy osobitá řešení, abychom splnili účelnost i jejich individuální požadavky. Prezentujeme 3D návrhy a fotorealistické vizualizace. Zakázky umíme realizovat komplexně, a to díky partnerským firmám, se kterými spolupracujeme řadu let. Jednoduchý a nadčasový design interiérů, ale především kvalita, to je MOMO Interier.

PaPA CZ s.r.o.

Zabýváme se činností v oblasti reklamy a výstavnictví na českém i zahraničním trhu. Nabízíme grafické řešení expozic, typové expozice, atypickou výrobu a autodopravu expozic.

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.