• Detail firmy

Atelier 3A s.r.o.

Základní popis

Naše firma se zabývá projekční, inženýrskou a realizační činností. Naši pracovníci jsou autorizovaní inženýři pozemních, dopravních i vodohospodářských staveb, autorizovaný techniky pro požární bezpečnost staveb.

Adresa

Brožíkova 1702
500 12 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28826582
DIČ:  CZ28826582

Výrobky, činnosti

Projekční činnost

Kontaktní údaje

E-mail: zdenek.hanus@atelier3a.cz
WWW: www.atelier3a.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Hanuš - Jednatel

Telefon: +420 602 163 725
E-mail: zdenek.hanus@atelier3a.cz
Další firmy v oboru

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

GEOLES s.r.o.

Geodetická firma specializovaná na geodetické služby v katastru nemovitostí a inženýrské geodézii. Geometrické plány, vytyčování hranic pozemků a staveb, označení hranic v terénu, dokumentace provedení stavby, účelové mapy, poradenská činnost.