• Detail firmy

Atelier 25, s.r.o.

Základní popis

Nabídka architektonických služeb. Provádíme projektové činnosti, návrhy novostaveb i rekonstrukcí rodinných a bytových domů, veřejných staveb...

Adresa

Janáčkovo nábřeží 85/5
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28978102
  • Služby

Výrobky, činnosti

Architektonické služby

Nabídka architektonických služeb.

Kontaktní údaje

E-mail: atelier25@atelier25.cz
WWW: www.atelier25.cz

Kontaktní osoba

Ing. Arch. MgA. Jiří Bíza - Jednatel

Mobil: +420 777 034 431

Martin Kožnar - Jednatel

Mobil: +420 603 218 745
Další firmy v oboru

KM Služby

Specializací firmy jsou renovace, sanace, čištění a ochranné nátěry fasád. Renovujeme panelové domy, zateplujeme fasády i ploché střechy, provádíme stavebně montážní práce výškovou technikou. V rámci výškových prací zajišťujeme mytí prosklených fasád, oken a žaluzií. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky a jsme pojištění proti případných škodám. Působíme po celé ČR. Neváhejte nás kontaktovat!

VTL Blansko, a.s.

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.

Slunečné terasy s.r.o.

Hlavní činností jsou developerské projekty menšího rozsahu a inženýrská činnost. Zaměřujeme se na nízkonákladové domy, převážně dřevostavby v lokalitách v blízkém okolí Prahy. Našimi klienty jsou převážně mladé začínající rodiny.