• Detail firmy

ATEG TEPELNÁ TECHNIKA, s.r.o.

Základní popis

Naše firma je výhradním prodejcem systémové techniky AEG pro ČR. Tepelná čerpadla, větrací jednotky a solární kolektory. Firma nabízí komplexní řešení zdroje vytápění, přípravy teplé užitkové vody a řízené větrání.

Adresa

V Hájích 384/10
149 00 Praha 4 - Háje

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61856444

Výrobky, činnosti

Větrací jednotky a solární kolektory

Firma nabízí komplexní řešení zdroje vytápění, přípravy teplé užitkové vody a řízené větrání.

Kontaktní údaje

E-mail: info@ateg.cz

Kontaktní osoba

Eva Navrátilová - Jednatel

Telefon: 225 340 224
Mobil: 603 252 573
Fax: 225 340 224
E-mail: info@ateg.cz
E-mail: navratilova@ateg.cz
WWW: www.ateg.cz
Další firmy v oboru

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.

BUDKA s.r.o.

Nabízíme služby dodávky, montáže a servisu chladicí, mrazící a klimatizační techniky včetně dodání veškerých náhradních dílů a komponentů. Dodáváme prvotřídní technologie pro chladírny a mrazírny, expanzní ventily, rozvody pro freonové systémy a nejrůznější náhradní díly. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

OK - SETO TOMÁŠ SKOPAL

Zabýváme se výrobou nerezových ohebných komínových vložek a komponentů. Nabízíme hliníkové hadice pro vzduchotechniku, žáruvzdorné izolace, kouřovody, komíny nebo i kominické obleky.