• Detail firmy

ATE Company s.r.o.

Základní popis

Provozujeme prodejní automaty značky NECTA (dříve ZANUSSI) a WITTENBORG. Zajišťujeme provoz, prodej, servis a leasing automatů. Naší předností je vlastní servisní zázemí včetně skladu ND. Dále jsme prodejci značkových surovin

Adresa

Kyselovská 204/56
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26862891
DIČ:  CZ26862891
Rok založení:  2005
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodejní automaty

Kontaktní údaje

E-mail: info@atecompany.cz
WWW: www.atecompany.cz

Kontaktní osoba

Jiří Svoboda - Jednatel

Mobil: +420 737 260 641
Další firmy v oboru

GC - Caffe, s.r.o.

Dodáváme kvalitní praženou kávu a profi kávovary. V nabídce máme kávu z celého světa - speciální odrůdy, různé směsi nebo jednodruhové arabiky. K pronájmu nabízíme profesionální pákové kávovary a jsme schopni dodat i espresso nebo cappuccino šálky. Pro významné životní události, narozeniny a jubilea máme k dispozici dárkové plechovky s kávou dle vlastního výběru.

PALI s.r.o.

Firma je zaměřena především na dodávky kompletních linek a strojů pro stáčení nápojů a dalších tekutin do lahví skleněných, PET, polyetylénových a dalších a plechovek.

ATV-Cafe s.r.o.

Věnujeme se umísťování a prodeji nápojových automatů pro použití ve veřejných prostorech, školách, institucích a firmách. Nabízíme automaty na teplé nápoje, automaty na chlazené nápoje, repasované automaty, automaty na balené potraviny, použité prodejní automaty, automatické kávovary na zrnkovou kávu či kávovary na instantní kávu. Zajišťujeme prodej zrnkové a instantní kávy, směsi pro cappuccina.