• Detail firmy

Ataxonet plus s.r.o.

Základní popis

firma je certifikovaná pro realizaci nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb stavebním systémem SIP panelů - EUROPANEL. Jsme zaměřeni na individuální řešení domů včetně dokumentace,tzv."Rostoucí domy". Více se dozvíte na našich webových stránkách.

Adresa

Šmeralova 170/31
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29029007
DIČ:  CZ29029007

Výrobky, činnosti

nízkoenergetické a pasivní dřevostavby.

Kontaktní údaje

E-mail: sam@ataxonet.eu
WWW: www.ataxonet.eu

Kontaktní osoba

ing.arch. Zdeněk Šamánek

Telefon: +420 603 150 641
E-mail: sam@ataxonet.eu
Další firmy v oboru

HYDROIZOLACE LADAX ®

Vyrábíme a prodáváme hydroizolační materiály Ladax. Izolace pracující na bázi krystalizace odstraní vlhkost z betonových, železobetonových a zděných konstrukcí. Provádíme sanace zdiva a betonu.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.

MIRELINA COMPANY s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej komponentů výpočetní techniky a práce v oblasti elektroinstalace. Provádíme energetické audity budov. Zajišťujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, montáže ústředních topení, prodej sanity, montáže a servis vzduchotechniky a klimatizace, projektování kanalizace a kompletní rekonstrukční práce pro občanskou i komerční výstavbu.