• Detail firmy

Ataxo Interactive, a.s.

Základní popis

Tvorba a správa internetových stránek, vedení reklamních kampaní a marketingová optimalizace webu,nabízíme také semináře v oblasti internetové reklamy

Adresa

Dělnická 213/12
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24261858
DIČ:  CZ24261858

Výrobky, činnosti

Internetová reklama

Tvorba a správa internetových stránek, vedení reklamních kampaní a marketingová optimalizace webu. Nabízíme také semináře v oblasti tvorby webu a internetové reklamy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 512 321
E-mail: info@ataxo.cz
WWW: www.ataxo.cz

Kontaktní osoba

Dr. Peter Wiedemann - Jednatel

p. Mládek - Manažer projektu

Mobil: +420 777 984 776
Další firmy v oboru

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.