• Detail firmy

ATAM PNEU s.r.o

Základní popis

Autoservis, provádíme měření - kontrola - seřízení geometrie kol, opravy a servis automatických převodovek, pneuservis, ruční mytí aut, prodej nových a použitych pneu. Opravy a plneni klimatizace. Opravujeme pneumatiky - běžné defekty, oprava duší.

Adresa

Pobřežní 370/4
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24311154

Výrobky, činnosti

autoservis

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 591 414
Mobil: +420 775 980 433
E-mail: info@atam.cz
WWW: www.atam.cz

Kontaktní osoba

Marie Hrabáková - Jednatel

Mobil: 774 730 566
Další firmy v oboru

FM CAR SERVIS, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mytí osobních i nákladních automobilů. Provozujeme automyčku v Praze 5 na Smíchově, ve které Vám kromě ručního mytí nabízíme také kompletní čištění interiérů osobních i nákladních vozů a čtyřkolek. Tepujeme sedačky, aplikujeme kvalitní autokosmetiku. V neposlední řadě se věnujeme tónování autoskel, bezpečnostních skel, aplikujeme autofólie a reklamní polepy.

Novotný Miroslav

Nabízíme kompletní služby autoservisu a pneuservisu. Provedeme veškeré mechanické práce (brzdy, rozvody, výměny olejů, opravy náprav...), PC diagnostiku, přípravy na STK, kompletní servisní prohlídky, přezujeme či opravíme pneu nebo odtáhneme Vaše vozidlo. Výměny olejů na počkaní bez objednání.

Autoservis - Ešpandr Praha 10

Autoservis, mechanické práce na osobních vozech, příprava a vyřízení STK+emise, diagnostika, pneuservis, klempířské práce, autosklo, alarmy, Defend-lock, opravy havarovaných vozidel na pojišťovnu, náhradní vozy, přestavby vozidel na bio Ethanol E85 - jezdíte levněji od 25,5 Kč za 1 litr.