• Detail firmy

ATAM PNEU s.r.o

Základní popis

Autoservis, provádíme měření - kontrola - seřízení geometrie kol, opravy a servis automatických převodovek, pneuservis, ruční mytí aut, prodej nových a použitych pneu. Opravy a plneni klimatizace. Opravujeme pneumatiky - běžné defekty, oprava duší.

Adresa

Pobřežní 370/4
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24311154

Výrobky, činnosti

autoservis

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 980 433
Mobil: +420 602 591 414
E-mail: info@atam.cz
WWW: www.atam.cz

Kontaktní osoba

Marie Hrabáková - Jednatel

Mobil: 774 730 566
Další firmy v oboru

Petr Lekič

Zajišťujeme služby autoservisu a pneuservisu v Praze 10 - Vršovicích. Provádíme opravy vozidel všech značek, výměny výfuků, brzd, olejů a filtrů, kontroly tlumičů, diagnostiku elektronických systémů (BOSCH, TEXA), opravy pneu a duší, přezouvání. Prodáváme náhradní autodíly, dále pak pneu všech značek, hliníkové i plechové disky. Pneumatiky a disky Vám v případě zájmu rovněž uskladníme.

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.