• Detail firmy

ATA CAISIN s.r.o.

Základní popis

AVAREAL je osvědčený realitní systém, který zprostředkovává koupi a prodej nemovitostí s využitím mimořádně efektivního obchodního modelu.

Adresa

Sudoměřice u Tábora 29
391 36 Sudoměřice

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26066424

Výrobky, činnosti

Prodej a nákup nemovitostí

Kontaktní údaje

E-mail: andrei@email.cz
WWW: www.taborskereality.avareal.cz

Kontaktní osoba

Andrei Caisin - Jednatel

Mobil: +420 775 679 679
E-mail: andrei@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Stanislav Moudrý

Naše realitní kancelář se specializuje na prodej a nákup nemovitostí v Jihočeském kraji. Máme v této oblasti velice dobře zmapovaný trh s nemovitostmi a naše nabídka je pravidelně aktualizována.

DAICH spol. s r. o.

Společnost se zabývá stavební činností. Při realizaci staveb klademe důraz na minimalizaci vlivu stavebních prací na životní prostředí. Nabízíme zhotovení zemních protlaků a podvrtů pod komunikacemi, beranění štětových stěn a další. Dále zajišťujeme nakupování kovového odpadu od firemních zákazníků a provozujeme recyklační dvůr. Najdete nás v Táboře. Jsme tu pro Vás.

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.