Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

AT Weldsteel s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na práci s kovem. Nabízíme vám zámečnickou a karosářskou výrobu, řezání, ohýbání a zakružování plechů, svařování a lisování kovů, výrobu ocelových konstrukcí a povrchové úpravy kovů. Rovněž zhotovujeme sněžné frézy a hydrantové rozvaděče. Na přání pro vás realizujeme jakékoli kovové díly a komponenty (ocel, nerez, hliník aj.). Dodáváme dílce o hmotnosti do 5 tun. Kontaktujte nás!

Výrobky, činnosti

Zámečnická a karosářská výroba
Zabýváme se zámečnickou a karosářskou výrobou. Zámečnické práce zahrnují: vrtání, závitování, zahlubování, broušení, soustružení, nýtování, lisování na hydraulickém lisu, leštění, lakování a další povrchové úpravy kovů.

Řezání plechů laserem
Pro řezání plechů laserem disponujeme 2 špičkovými pálicími stroji: Bysprint 3015/3000W a TruLaser 3030/3200W. Laserové řezání plechů provádíme s přesností +- 0,2 mm, max. rozměr plechu 1500 x 3000 mm. Pálení silnějších plechů zajistíme v kooperaci.

Svařování - ocel, nerez, hliník
Věnujeme se svařování běžné oceli, nerezu a hliníku. Používáme tyto technologie: CO, TIG, MIG, MAG, dále pak nabízíme bodové svařování či kondenzační přivaření. Max. rozměr svařence: 6000 x 4000 x 3000 mm, hmotnost do 5 tun.

Ohýbání plechů
Zajišťujeme CNC ohýbání neboli ohraňování plechů na ohraňovacích lisech Trumpf. Max. délka ohybu 3150 mm, max. tloušťka plechu 8 mm (kratší délky až do 12 mm), s přesností +- 0,1 mm. Nabízíme klasické i atypické ohýbání.

Zakružování plechů
Naší další činností je zakružování plechů. Zakružování plechů realizujeme na CNC ohraňovacích lisech a ručních zakružovačkách. Na ručních zakružovačkách zakružujeme plechy v délce 1000 mm, s max. tloušťkou 3 mm a průměrem 150 - 2000 mm.

Povrchové úpravy kovů
Součástí našich služeb je povrchová úprava kovů, které zajišťujeme v kooperaci s našimi partnery. Výrobky dodáváme v těchto povrchových úpravách: galvanický zinek (chromát, žlutý, černý), žárový zinek, leštění, chromování, fosfátování, cínování.

Lisování kovů
Lisujeme kovy na hydraulickém a výstředníkovém lisu. Vylisujeme pro vás požadovaný díl, opatříme ho povrchovou úpravou dle vašeho výběru a dodáme až k vám.

Hydrantové rozvaděče a jejich komponenty
Zhotovujeme kvalitní kovové hydrantové skříně a jejich komponenty. Potřebujete požární skříň, skříň na hasicí přístroj či hydrant? Ozvěte se nám, rádi s vámi domluvíme podrobnosti.

Sněhová fréza na úpravu lyžařských tratí
Dopřejte lyžařům to nejlepší! Vyrábíme sněžné frézy na úpravu sjezdových i běžkařských tratí. Úklid sněhu s frézou od nás je hračka, provoz frézy je ekonomický a její ovládání snadné.

Výroba ocelových konstrukcí
Vyrábíme konstrukce z ocelových trubek a profilů a svařované konstrukční celky o hmotnosti do 5 tun. Ocelovou konstrukci opatříme vhodnou povrchovou úpravou a dopravíme na požadované místo. Ozvěte se nám!

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz