• Detail firmy

AT Offix s.r.o.

Základní popis

Hoďte Vaše starosti s účetnictvím na naši hlavu. Zpracujeme účetnictví, připravíme mzdy, vyplníme přiznání, zastoupíme Vás na kontrolách a úřadech.

Adresa

Žirovnická 1
106 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27372014
DIČ:  CZ27372014
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví a daňové evidence

Zpracujeme účetnictví pro Vaše manažerské rozhodování a zároveň podle předpisů a podmínek FÚ.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 770 053
Mobil: +420 602 653 316
E-mail: jaroslav.skuhrovec@atoffix.cz
WWW: www.atoffix.cz

Kontaktní osoba

Ing. Skuhrovec Jaroslav - Jednatel

Další firmy v oboru

Mgr. Josef Vološin - Optimal-Energy.cz, a.s.

Zabývám se poradenskou a konzultační činností v oblasti energetiky. Zajišťuji optimalizaci nákladů změnou dodavatele elektřiny a plynu a následné úspory v nákladech za osvětlení, vodu a teplo. Pomáhám se zaváděním technologií v rámci alternativních a obnovitelných zdrojů energie.

MAESTRO spol. s r.o.

Zajišťujeme zpracování kompletní účetní agendy, externí zpracování daňové evidence, zpracování daní z příjmu, zpracování přiznání k DPH, vypracování daňových přiznání, externí mzdové účetnictví, vedení agendy personalistiky, analýzy hospodaření firem, úsporná opatření, optimalizace daňového základu a také správu pohledávek a závazků.

ŠVARCOVÁ ALENA Ing.

Poskytujeme poradenství zavádění systému managementu a ochrany životního prostředí pro firmy. Nabízíme školení systému managementu, školení interních auditorů, zavádění systémů environmentálního managementu, udržování systému managementu, školení EMS a systému managementu BOZP, poradenství při interních auditech či realizaci závěrečného poradenského auditu.