• Detail firmy

ASTRA - jazyková škola s.r.o.

Základní popis

Jazyková škola Astra zajišťuje výuku angličtiny pro děti a dospělé, ale také kurzy angličtiny pro firmy. Provozujeme anglickou mateřskou školku v Brně. Pořádáme letní jazykové kurzy, příměstské tábory s angličtinou apod. Vyučujeme také němčinu.

Adresa

Řádky 629
614 00 Brno - Obřany

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27721639
Rok založení:  1996
  • Služby

Výrobky, činnosti

Jazyková škola Brno

Jazyková škola Brno pořádá kurzy angličtiny a němčiny. Zajišťujeme individuální kurzy, letní kurzy, lekce s rodilými mluvčími, intenzivní kurzy apod.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 163 190
Mobil: +420 736 485 101
E-mail: info@astra2012.cz
WWW: www.astra2012.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Maria Zukalová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HORSENSE CZ , s.r.o.

Pořádáme kurzy leadershipu s koňmi. Na těchto kurzech řešíme různé úkoly s koněm a následně pracujeme s prožitky prostřednictvím společného sdílení a diskuzí. Naše kurzy jsou vhodné pro kohokoliv, jsou odborně vedeny a na bezpečí při práci s koněm klademe vždy velký důraz. Dopřejte si silný zážitek a objevte nepoznané!

ENERGOCONTROL s.r.o.

Specializujeme se na úsporná opatření v energetice, LED osvětlení průmyslových hal, veřejné LED osvětlení, dodávku a montáž VN transformátorů, výrobu rozvaděčů, kompenzaci účiníku i pro NN odběratele, elektro práce, termovizní měření, měření dataloggerem, návrhy úspor, projekční činnost. Zajišťujeme stálou službu externího energetika. Provádíme stavební práce: trafostanice, přístavby hal...

SYNERGY MANAGEMENT, s.r.o.

Česká vzdělávací a konzultační společnost, která se zaměřuje na rozvoj osobního potenciálu pracovníků malých, středních i velkých výrobních a obchodních společností. Dodáváme kurzy a semináře pro skupiny pracovníků, poskytujeme i odborné psychologické individuální poradenství. Preferujeme dlouhodobou spolupráci, založenou na vzájemné důvěře.