• Detail firmy

ASTOR - Věra Vejdovcová

Základní popis

Firma provádí úklidy činžovních domů a chodníků, mytí oken v domácnostech i firmách, praní koberců úklidy kanceláří i v domácnostech, žehlení prádla i hlídání dětí, autodoprava. Dále zajišťujeme vyklízení všech prostorů. Vše pravidelně i jednorázově.

Adresa

Kubelíkova 64/717
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66873011
DIČ:  CZ7260110077
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Úklidové práce

domovní služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 713 324

Kontaktní osoba

Věra Vejdovcová

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PEERZAK.CZ

Poskytujeme služby automyčky, autoservisu a pneuservisu. Pečujeme o Vaše auto komplexně, od pneumatik, až po střechu. Provádíme ruční mytí exteriérů i interiérů vozidel, k dispozici máme také automatickou mycí linku se 6-ti mycími programy a s možností vysokotlakého ručního předmytí naší obsluhou zdarma. Dále nabízíme výměnu pneumatik a vyvážení, drobné opravy vozů všech značek a renovace laku.

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.