• Detail firmy

ASTIP Brno, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme náhradní zdroje pro oběhová čerpadla, kotle a krbová kamna,dále záložní zdroje UPS

Adresa

třída Kpt. Jaroše 1922/3
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29223962
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

náhradní zdroje pro čerpadla

Kontaktní údaje

E-mail: libor.pospisek@astip.cz
E-mail: michal.tipek@astip.cz
WWW: www.astip.cz

Kontaktní osoba

Ing. Michal Tipek - Jednatel

Mobil: +420 777 200 228

Libor Pospíšek - Jednatel

Mobil: +420 775 641 841
Další firmy v oboru

LESAK s.r.o. - Váhy a vážicí systémy

Specializujeme se na prodej, servis a výrobu vah, vážicích a pokladních systémů. Nabízíme obchodní a průmyslové váhy širokého spektra využití, standardních i atypických rozměrů a provedení. Lze vybírat z našeho e-shopu nebo vyrobíme váhu na zakázku dle specifických požadavků zákazníka.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Lubomír Vlk

Poskytujeme odborné služby v oblasti elektrikářských prací. Zaměřujeme se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hromosvody, rozvaděče NN, elektronické zabezpečovací systémy, televizní rozvody a systémy, domácí telefony a videotelefony, strukturované kabeláže apod. Provádíme měření termokamerou, revize elektrického ručního nářadí a mnoho dalšího.