• Detail firmy

ASTAV GROUP, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní stavební a inženýrskou činnost. Provádíme výstavbu inženýrských sítí. Zajišťujeme dozorování staveb. Poskytujeme zemní a cestářské práce.

Adresa

Raspenavská 26
460 01 Liberec XXXII - Radčice

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27336093
  • Služby

Výrobky, činnosti

Komplexní stavební činnost.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 534 705
E-mail: astav@email.cz

Kontaktní osoba

Milan Nedoma - Jednatel

Další firmy v oboru

MONTY Urban s.r.o.

Navrhujeme, zhotovujeme a dodáváme regálové systémy do výrobních hal, skladů, archivů, kanceláří, dílen, obchodů apod. V našem sortimentu naleznete paletové, policové, konzolové, pojezdové a průjezdové regály, mezipatra a plošiny. V oblasti regálových systémů poskytujeme komplexní poradenství a revizní činnost. Rovněž se zabýváme výrobou jednoduchých železných konstrukcí.

Služby DELTA, spol. s r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi. Realizujeme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových objektů, dřevostavby, pergoly, zahradní stavby, opěrné zdi a ploty. Zajišťujeme architektonické návrhy, zaměření a vytvoření dokumentace staveb a další.

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.