• Detail firmy

AssemTech, s.r.o.

Základní popis

Provoz školícího a výrobního střediska pro elektroniku. Zakázková výroba elektroniky. Expresní výroba vzorků. Zajištění dodávek technologií pro SMT.

Adresa

Sedlec-Prčice-Uhřice 10
257 91 Uhřice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28407156

Výrobky, činnosti

Dodávka technologií pro SMT

Kontaktní údaje

Telefon: +420 317 834 697
E-mail: info@assemtech.cz
WWW: www.assemtech.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Šmejkal - Jednatel

Mobil: +420 603 285 233
E-mail: info@assemtech.cz
Další firmy v oboru

VALID s.r.o.

Naše společnost se věnuje prodeji strojních součástí pro lehký průmysl. Zajišťujeme opravy elektromotorů Siemens. Zboží dodáváme přímo k odběrateli, na základě domluvy lze vybrané zboží rezervovat na našem skladu. Určíme typ výrobku dle rozměru s možností převodu mezi výrobci. Jsme certifikovaným distributorem značky Schaeffler Group. Zastupujeme další výrobce jako KTR, OPTIBELT aj.

SALTEN s.r.o.

Výrobní, technologické a konstrukční znalosti nám umožňují výrobu zařízení od dělení materiálu až po mechanickou, hydraulickou a elektrickou montáž včetně testování v areálu společnosti. Naší obchodní partneři tak mohou využívat unikátní možnost dodávky hotových testovaných zařízení přímo do místa určení jejich zákazníků.

Dana Vondrušková

Naše výtvarné studio je zaměřeno na ruční výrobu dekorací a dárkových předmětů z látky a papíru, textilních doplňků z merino vlny a hedvábí, originálních šperků, výrobků ze dřeva apod. Dále pořádáme různé workshopy a školení, kde Vás naučíme technikám patchworku, quiltingu, scrapbooku či barvení na hedvábí.