• Detail firmy

ASS TRUCK s.r.o.

Základní popis

Nabízíme tuzemskou i mezinárodní kamionovou dopravu. Poskytujeme dlouhodobé i krátkodobé skladování v halách, na volných plochách a překladištích

Adresa

Domažlická 1010/178
318 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29105161

Výrobky, činnosti

Doprava,skladovací služby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 547 785
E-mail: smarcelova@logspeed.cz
WWW: www.asstruck.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Panc - Jednatel

Mobil: +420 602 154 425
Další firmy v oboru

IMPORTCONSULTING

Specializujeme se na zprostředkování importních a exportních služeb včetně poradenství. Zboží dovážíme z Číny, Taiwanu, Hongkongu, Jižní Koreje, USA i Mexika. Importní i exportní služby realizujeme jednorázově nebo i opakovaně. Vyhledáme Vám dodavatele za ty nejnižší možné ceny na trhu. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.

STEMONT JS, s.r.o.

Zajišťujeme montáž a údržbu vedení VN, NN, trafostanic (vzdušných i kabelových). V oblasti silnoproudých elektromontáží působíme již od roku 1999. Elektromontážní práce zajišťuje 15 montérů, vyškolených pro práci na sítích AES a PAS včetně práce pod napětím NN. Dále provozujeme a opravujeme veřejná osvětlení v obcích.