• Detail firmy

Asociace půjčoven stavební techniky

Základní popis

Poskytuje zapůjčení stavební techniky. Našim cílem je vytvoření vyspělého a korektního prostředí v oblasti půjčování stavební techniky.

Adresa

Obchodní 131
251 70 Čestlice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72540761
  • Služby

Výrobky, činnosti

Půjčovna stavební techniky

Půjčujeme stavební stroje, zdvihací techniku, malou mechanizaci, elektrocentrály, lešení, vysokozdvižné vozíky, jeřáby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 084 711
E-mail: apst@apst.cz
WWW: www.apst.cz

Kontaktní osoba

František Novotný - Předseda představenstva

Telefon: +420 602 391 887
E-mail: apst@apst.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RoMilPark, s.r.o.

Hlídané parkoviště jen 10 min od letiště Praha - Ruzyně. Parkoviště má nonstop provoz, 400 parkovacích míst a poskytuje širokou škálu služeb svým zákazníkům. Odvoz na letiště, balení zavazadel, služby nedalekého autoservisu.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

J.K. ARET s.r.o.

Naše společnost nabízí pronájem skladových prostor v Kladně. K dispozici máme temperované, nezateplené sklady i hlídané oplocené venkovní prostory. Všechny nabízené prostory se nacházejí v uzavřeném areálu s ostrahou, která je zahrnuta do ceny pronájmu. Ceny jsou uvedeny bez DPH.