• Detail firmy

ASN HAKR Brno s.r.o.

Základní popis

Nástrojárna HAKR BRNO více jak 15let nabízí výrobu vstřikovacích forem a pro lití Al. -střižných,ohýbacích nástrojů -servis forem -lisování plastů

Adresa

Štefánikova 413
664 53 Újezd u Brna

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26907291
DIČ:  CZ26907291

Výrobky, činnosti

Výroba vstřikovacích forem a nástrojů

Zajišťujeme výrobu forem pro plasty:od designového a technologického poradenství, konstrukci,výroby,odvzorkování,lisování. Vyrábíme postupové, střižné a ohýbací přípravky a nástroje. Servis a úprava forem. Čištění forem. Leštění forem.

Kontaktní osoba

Klára Hanáková

Mobil: +420 777 551 368
E-mail: klara.hanakova@hakrbrno.cz
Další firmy v oboru

EUROKOV,s.r.o.

Specializujeme se na strojní obrábění a výrobu přesných součástí. Vyrábíme soustružené díly s frézovanými plochami, ploškami na klíč, vnějšími i vnitřními mnohohrany, broušenými průměry, vrtáním, závitováním, přímým ozubením, soustruženým nebo tvářeným vnějším závitem.

creinos - Jaroslav Pokorný

Konstrukční kancelář creinos poskytuje konstruktérské služby, technickou profesionalitu a přesvědčivé výsledky. Provedeme konstrukci forem, jednoúčelových strojů, strojních součástí a sestav, výrobu přípravků a prototypů. Vyvíjíme nové výrobky, roboty a navrhujeme svěží produktový design. Vyřešte své úlohy prostřednictvím našich služeb.

CENTRIF s.r.o.

Zabýváme se výrobou odlitků s možností dalších povrchových úprav. Náš výrobní program zahrnuje páky, držáky, ozubená kola, kladky, příruby, víka a jiné strojní součástí (i tvarově složitější) a z uměleckých odlitků například plakety, miniatury, sošky, přívěšky, přezky, spony a mnoho jiných produktů ve vysoké kvalitě. Více informací o našich výrobcích naleznete na stránkách firmy.