• Detail firmy

ASKRO s.r.o.

Základní popis

Prodáváme autoboxy a střešní nosiče. Nabízíme nosiče kol. Veškerý sortiment je pouze od značkových výrobců a k dispozici je také k pronájmu. Prodáváme sněhové řetězy.

Adresa

Podléšková 2472/27
106 00 Praha 10 - Záběhlice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26741873
DIČ:  CZ26741873
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej autoboxů a střešních nosičů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 216 582
Mobil: +420 603 432 668
E-mail: boxy@boxy.cz
WWW: www.boxy.cz

Kontaktní osoba

Petr Rejhon - Jednatel

Helena Kotroušová - Jednatel

Další firmy v oboru

Miroslav Svoboda

Nabízíme kompletní služby pneuservisu. Zajišťujeme prodej, montáž a opravy pneumatik na osobní a užitková vozidla, prodej ALU a plechových disků, vyvažování kol a huštění dusíkem.

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz