• Detail firmy

Asistrade, s.r.o.

Základní popis

Výstavba výrobní haly v Oblekovicích fa. KOVO-VEDA pro nejmodernější pilovrtací centrum v ČR - Rekonstrukce ATC Mexico Olbramkostel - Rekonstrukce bytu Mariánské Náměstí - Dokončovací páce rodinného domu Šatov

Adresa

Oblekovice 400
671 81 Nový Šaldorf

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27753085

Výrobky, činnosti

stavební činnost

Průmyslové objekty - Skladovací haly - Dodávka a montáž ocelových konstrukcí - Rodinné domy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 515 221 040
E-mail: info@asistrade.cz
WWW: www.asistrade.cz

Kontaktní osoba

Jiří Koc - Jednatel

Mobil: +420 603 837 475
Další firmy v oboru

FINO-TRADE s.r.o.

Naše firma se dělí na dvě divize. Stavební divize staví v okolí Brna a po jižní Moravě všechny druhy pozemních staveb, zejména RD, firemní sídla, výrobní haly, komerční stavby atd. Poslední dobou se zaměřila na pasivní a nízkoenergetické stavby. Druhá naše divize vyrábí betonové zboží - ztracené bednění, zdicí tvárnice, příčkovky, stropní systém Trigon (skládané stropy), obrubníky a dlažby.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.