• Detail firmy

ASI-kanalizace s.r.o.

Základní popis

Naše firma se zabývá čištěním kanalizací,odpadů,stupaček a domovních přípojek.Práce provádíme zásahovým vozidlem PEUGEOT Boxer pro čištění svislé i ležaté kanalizace,nebo jiného potrubí od průměru 40-500mm.

Adresa

Havlíčkova 1882/34
695 01 Hodonín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29254922
DIČ:  CZ29254922

Výrobky, činnosti

Odpady, kanalizace

Provádíme čištění odpadů, stupaček, kanalizací a domovních přípojek tlakovým zařízením.

Kontaktní údaje

E-mail: asikanalizace@email.cz
WWW: asikanalizace.mzf.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Ingr - Jednatel

Telefon: +420 603 262 763
E-mail: asikanalizace@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TERMO CZ s.r.o.

Nosným programem firmy TERMO je již od roku 1998 montáž vody, kanalizace a vytápění, a to včetně kvalitní regulace v rodinných domech. Veškeré práce provádíme tak, aby byly šité na míru našim zákazníkům. Podle požadavků zákazníka je vytvořen optimální systém rozvodů vody nebo vytápění domu, s přihlédnutím k finančním možnostem, avšak s důrazem na kvalitu provedení a nízké provozní náklady.

Michal Řezáč - Plastové bazény a jímky

Vyrábíme plastové bazény, bazénové technologie a výrobky z PP, PE a PVC nejenom pro bazény. Nabízíme plastové nádrže, jímky a septiky, kanalizační a vodoměrné šachty. Dodáváme také plastové nádrže na víno pro vinařství, které vyrábíme na zakázku.

Zemní a demoliční práce Brabec

Nabízíme zemní, terénní, výkopové a demoliční práce. Poskytujeme služby autodopravy především pro stavebnictví - přeprava stavebních strojů, odvoz stavebních odpadů, osobní a nákladní pneuservis. Zajišťujeme pronájem autojeřábů. V rámci zemních prací realizujeme výkopy základů, hloubení rýh pro inženýrské sítě, terénní úpravy, rovnání a svahování terénů, hloubení studní apod.