• Detail firmy

ASH SYSTÉM, s.r.o.

Základní popis

Společnost vyrábí a montuje předokenní rolety, garážové vrata a okenní sítě. Provádí montáž markýz a sekčních garážových vrat. Zajišťuje prodej materiálu na rolety a garážové vrata, okenní sítě, komponentů na horizontální a vertikální žaluzie.

Adresa

Místecká 1119
742 58 Příbor

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26841100
DIČ:  CZ26841100
Rok založení:  1993
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Prodej

- materiálu na výrobu rolet a garážových vrat, okenních sítí, komponentů na horizontální a vertikální žaluzie a látek na vertikální žaluzie.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 723 613
WWW: www.ashsystem.cz

Kontaktní osoba

Bohuslav Sklář - Jednatel

Roman Hýbl - Jednatel

Mobil: +420 602 430 384
E-mail: roman.hybl@seznam.cz

Iveta Hýblová - Jednatel

Mobil: +420 602 430 384
E-mail: ashsystem@seznam.cz
Další firmy v oboru

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.