• Detail firmy

AŠH-EKO s.r.o.

Základní popis

Naše firma se zabývá silniční motorovou dopravou, nákladní, vnitrostátní i zahraniční. Dále se věnujeme stavebním činnostem

Adresa

Bratislavská 1527/15
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24829994

Výrobky, činnosti

Zemní práce a ukládka zeminy

Kontaktní údaje

E-mail: mzsulcovi@seznam.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Šulc - Jednatel

Mobil: +420 777 272 228

Vladimír Hošek - Jednatel

Mobil: +420 601 350 244

Jan Šec - Jednatel

Marek Hajný - Jednatel

Další firmy v oboru

AvP Expert s.r.o.

Provádíme veškeré zemní a výkopové práce, terénní úpravy. Výkopy pro vodovodní, plynová a kanalizační potrubí, rýhy pro uložení elektrických kabelů. Zajišťujeme rekonstrukce bytů, domů a staveb. Zabýváme se svařováním TIG, černý nerez a CO.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

S P E D I A , s.r.o.

Nabízíme spolehlivé mezinárodní zasilatelské služby včetně odborného zabalení zboží, celního odbavení a vyřízení dokumentace. Zajišťujeme balení na míru, balení uměleckých děl a výtvorů, převoz a zabalení starožitností. Dopravu i balení přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům v závislosti na povaze zboží.