• Detail firmy

ASG spol. s r.o.

Základní popis

poradenství - řízení podniku z hlediska výkonu funkcí top managementu - úpravy organizace a řízení firmy, zpracování dokumentů nezbytných pro řízení

Adresa

Na Balkáně 812/21
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00570800
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 080 000
Telefon: +420 731 491 223
E-mail: info@asg.cz
WWW: www.asg.cz

Kontaktní osoba

ing. MILÁN VONDRÁČEK - Jednatel

Mobil: +420 731 491 223
Další firmy v oboru

Daňová a účetní kancelář Láznička & Zavřelová s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetní a daňové agendy. Nabízíme odborné poradenství a konzultace v tomto oboru. Pro naše klienty zajišťujeme vedení účetnictví, zpracování mezd a vedení mzdové agendy, zpracování veškerých druhů daňových přiznání, optimalizace daňového základu, vypracování finančních i ekonomických analýz hospodaření a dodání všech potřebných podkladů pro SSZ a ZP.

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".

M. L. Engineering & Consulting, s.r.o.

Zpracováváme projekty a posudky v oblasti statiky a dynamiky (vibrace, účinky větru, nárazy). Specializujeme se na energetické a průmyslové stavby. Stěžejní činnosti firmy je zpracování: posudků a návrhů základů strojů, projektů seismicky odolných konstrukcí budov, hodnocení složitých konstrukcí a budov pří mimořádném zatížení (exploze, nárazy či klimatické zatížení). Více na našich www stránkách.