• Detail firmy

ASG consulting, s.r.o.

Základní popis

Nabídka poradenských služeb v oblastech řízení podniku, chemická výroba, montáže, obchod a distribuce a vzdělávání dospělých.

Adresa

Padlých hrdinů 135/27
736 01 Životice

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44018169

Výrobky, činnosti

Poradenské, právní a konzultační služby

Nabídka poradenských služeb v oblastech řízení podniku, chemická výroba, montáže, obchod a distribuce a vzdělávání dospělých.

Kontaktní údaje

E-mail: info@asgc.cz

Kontaktní osoba

Jan Kovář - Jednatel

Telefon: 596 420 519
E-mail: info@asgc.cz
WWW: www.asgc.cz
Další firmy v oboru

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.

DÚOPAM, s. r. o.

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro malé i velké organizace. Zajišťujeme podvojné účetnictví, daňovou evidenci, vedení mzdové agendy, zpracování mezd, rekonstrukci účetnictví, zastupování na úřadech, zpracování daňových přiznání, daňové poradenství či vedení personální agendy.

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.