• Detail firmy

ASF-CZ, s.r.o.

Základní popis

kompletní úklidový servis budov státní správy, administrativních budov, kanceláří běžné úklidy a údržba správních budov, škol a dalších objektů soukromého i veřejného sektoru jednorázový i pravidelný úklid a bezprašné čištění výrobních provozů,

Adresa

Hasičská 24
703 00 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25870882

Výrobky, činnosti

kompletní úklidový servis budov státní správy

kompletní úklidový servis budov státní správy, administrativních budov, kanceláří běžné úklidy a údržba správních budov, škol a dalších objektů so

Kontaktní osoba

Alena Ing.Novotná - Jednatel

Telefon: +420 596 782 013
E-mail: info@asf-cz.cz,
WWW: www.asf-cz.cz/

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Nano4people s.r.o.

Realizujeme samočistící nátěry fasád, zdí, střech, kulturních a historických památek i interiérů, a to včetně antigraffiti nátěrů fasád. Zajišťujeme distribuci samočistící nanotechnologie PROTECTAM FN.

UMYJEM TO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti mytí a čištění. Zaměřujeme se na mytí a čištění fasád, dlažby, teras, bazénů, střech, chodníků, příjezdových cest, pergol, hrobů a dalších.

ARDIGAS CZ, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti čerpacích stanic PHM. Zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce, opravy a revizní činnost čerpacích stanic a technologických zařízení ropných látek dle ČSN. Dodáváme a vyměňujeme výdejní stojany a řídící systémy, provádíme kontrolní měření. Zabýváme se čištěním nádrží a skladů ropných látek. Součástí našich služeb je i projekční a poradenská činnost.