• Detail firmy

aSERVIS spol. s r.o.

Základní popis

Prodej a servis nákladních automobilů TATRA, prodej ND a příslušenství TATRA. Prodáváme a opravujeme též nové i použité stavební a silniční stroje značek TERREX, Bobcat, Schwing Stetter, Ammann, Sumitomo, Sany, Chenggong, KATO, včetně dodávek ND.

Adresa

Ouvalová 554
274 50 Slaný

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48951331
DIČ:  CZ48951331
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  20
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Klempířské a lakýrnické práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 522 724
Mobil: +420 603 583 236
E-mail: bartos@aservis-slany.cz
WWW: www.aservis-slany.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Bartoš - Jednatel

E-mail: bartos@aservis-slany.cz
Další firmy v oboru

FABOK spol. s r. o.

Zajišťujeme výrobu a servis speciálních komunálních nástaveb. Nabízíme tlakové kanalizační nástavby, sací nástavby, kombinované nástavby, ADR nástavby, výměnné nástavby, recyklační nástavby, kropicí nástavby, nástavby na pitnou vodu a další. Provádíme záruční i pozáruční servis. Dodáváme náhradní díly.

RoMilPark, s.r.o.

Hlídané parkoviště jen 10 min od letiště Praha - Ruzyně. Parkoviště má nonstop provoz, 400 parkovacích míst a poskytuje širokou škálu služeb svým zákazníkům. Odvoz na letiště, balení zavazadel, služby nedalekého autoservisu.

ALUera s.r.o.

Naše společnost se specializuje na velkoobchodní prodej alu kol, pneumatik, ocelových kol a příslušenství. Disponujeme vlastním skladem s velkou zásobou, zároveň u nás máte k dispozici sklady a zboží předních českých a evropských dodavatelů. V naší nabídce naleznete kola značky KFZ, KRONPRINZ, AEZ, ALUTEC, AUTEC a další. Neváhejte nás navštívit. Jsme tu pro Vás za bezkonkurenční ceny.