• Detail firmy

Ascartuning s.r.o.

Základní popis

Internetový prodej autopotahů, autodoplňků Škoda. Nabízíme ofuky bočních skel, autokoberce, přesně pasující textilní koberce a spoilery.

Adresa

Petra Rezka 75/2
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26163608
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autodíly.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 237 172
Telefon: +420 774 080 805
E-mail: info@ascartuning.cz
WWW: www.ascartuning.cz

Kontaktní osoba

SERGEY PANKOV - Jednatel

ALEXANDER PANKOV - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Auto-pneu-servis Jenda s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis. Rychle a odborně provedeme diagnostiku problému a následně vyměníme nefunkční díl. Opravujeme motory, převodovky a startéry. Zajišťujeme prodej pneumatik pro osobní a nákladní automobily nebo motocykly.

Autodíly HASPA spol. s r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis. Dodáváme náhradní díly značkové a originální s velkou slevou na osobní a užitkové vozy. Autodíly rovněž zasíláme - garance kvality a rychlého doručení! Další činností, kterou se zabýváme, je prodej LED osvětlení. Navštivte náš e-shop a vyberte si z širokého sortimentu nabízených produktů.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.