• Detail firmy

ASANA Control, s.r.o.

Základní popis

Společnost poskytuje speciální ochrannou dezinfekce, dezinsekce a deratizace - bez použití toxických nebo vysoce toxických chemických látek a chemických přípravků.

Adresa

Jílová 4568
760 05 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29268443
DIČ:  CZ29268443
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- speciální ochranná dezinfekce, dezinsekce a deratizace - bez použití toxických nebo vysoce toxických chemických látek a chemických přípravků.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 898 977
Mobil: +420 605 174 388
WWW: www.asanacontrol.cz

Kontaktní osoba

Adam Zemánek - Jednatel

Další firmy v oboru

CHEPORT spol. s r.o.

Hlavní výrobní program společnosti Cheport tvoří výroba tekutých čistících, pracích a dezinfekčních prostředků určených pro zemědělství, zdravotnictví, potravinářství, obecnou a komunální hygienu. Dále: servis ČOV, servis čistíren odpadních vod. Působíme v regionu Zlín a okolí.

ARCO IRIS s.r.o. - parní stroje a čištění

Od začátku vzniku se naše firma zabývá prodejem a servisem parních čističů. Nyní prodáváme i další profi čistících stroje, jako jsou parní a pěnové vysavače. V roce 2012 jsme činnost rozšířili o parní čištění aut, které provádíme buď u nás nebo u zákazníka. K naším službám jsme postupně zařadili také parní čištění a dezinfekci nákupních vozíků a mrazících boxů, a to nejen v ČR, ale i na Slovensku.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.