• Detail firmy

Asagraph, spol. s r.o.

Základní popis

Konzultační činnost v oblasti veřejných zakázek, strukturálních fondů, zakládání a koupě firem, budování obchodního zastoupení.

Adresa

Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27442462
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

Konzultační činnost v oblasti veřejných zakázek, strukturálních fondů, zakládání a koupě firem, budování obchodního zastoupení.

Kontaktní údaje

Fax: 224 930 963
E-mail: info@asagraph.com
WWW: www.asagraph.com

Kontaktní osoba

Ing. Petr Man - Jednatel

Mobil: 602 832 192
Další firmy v oboru

ROBERT BAUER

Poskytuji služby znalce v oblasti bezpečnosti práce a v energetice, obor silnoproud. Provádím revize silnoproudých zařízení do 1000 VAC, 1500 VDC v obj. tř. A.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.