• Detail firmy

ARTURX, s.r.o.

Základní popis

Provádíme zemní práce, nakládku suti, zeminy, písku, odvoz odpadu a kontejnerovou dopravu.

Adresa

Zájezd 36
273 43 Zájezd

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27936554

Výrobky, činnosti

zemní a výkopové práce

Kontaktní osoba

Igor Antoci - Jednatel

Telefon: 312 250 206
Mobil: 775 555 537
E-mail: arturx@seznam.cz
WWW: www.arturx.cz
Další firmy v oboru

STAVBY Karpíšek s.r.o.

Jsme česká stavební firma zabývající se kompletní dodávkou průmyslových podlah a betonových staveb se specializací na železobetonové monolitické konstrukce a zemní práce. Naší zvláštností je unikátní systém rekonstrukce silážních žlabů. Zajistíme kompletní servis v průběhu realizace zakázky vč. zpracování projektové dokumentace a statických výpočtů, to vše k Vaší plné spokojenosti.

Ondřej Silovský

Specializujeme se na rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v panelových domech. Provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů. Zajišťujeme malování interiérů, lakýrnické práce, nátěry dveří a zárubní, nátěry fasád a drobné stavební práce. Nabízíme profesionální služby, úklid po dokončení prací je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit.

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.