• Detail firmy

Artur Češka

Základní popis

Zabýváme se přípravou nemovitostí k prodeji, zateplování fasád, zednické práce a další služby, které najdete na našich stránkách.

Adresa

Havlíčkova 677/38
691 41 Břeclav

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88577660
DIČ:  CZ8710254718

Výrobky, činnosti

Quick-art

Zateplování fasád. Příprava nemovitostí k prodeji.

Kontaktní údaje

E-mail: quick-art@seznam.cz
WWW: www.quick-art.cz

Kontaktní osoba

Artur Češka - Majitel

Mobil: +420 775 458 370
E-mail: quick-art@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.