• Detail firmy

ARTSHOW s.r.o.

Základní popis

Firma se zabývá ruční výrobou unikátních skleněných figur.

Adresa

Blatnická 4219/4
628 00 Brno - Vinohrady

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02306808
Rok založení:  2013
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Skleněné figury

Firma se zabývá ruční výrobou unikátních skleněných figur. Výrobkům byly uděleny Úřadem průmyslového vlastnictví ČR Průmyslové vzory, jedná se tedy o světový unikát. Sortiment se skládá s lidských figurálních motivů, zvířat a abstraktních forem.

Kontaktní údaje

E-mail: horinkova@artshow.cz
WWW: artshow.cz

Kontaktní osoba

Ing. arch. Dagmar Hořínková - Jednatel

Mobil: +420 604 873 878
E-mail: horinkova@artshow.cz
Další firmy v oboru

Martina Bogarová

Dílna paní Bogarové je chráněnou dílnou, kde pracují zdravotně postižený lidé. Každé sebemenší dílo je vyrobeno s láskou a prošlo rukama lidí, kteří jsou na svou práci právem pyšní. Naše dílna Vám nabízí šperky, růžence z ušlechtilých materiálů, patchwork, dětský textil, bižuterii, hračky, potřeby ke křtu a další. Nákupem u nás podporujete člověka v nesnázích. Neváhejte navštívit naše stránky.

LAMA STONE s.r.o.

Specializujeme se na laserové gravírování a řezání organických materiálů. Realizujeme gravírování do dřeva, laserové gravírování kovů, laserové gravírování plastů, laserové gravírování kůže, řezání papíru laserem a gravírování skla laserem. Zabezpečujeme 3D obrábění laserem v kusové nebo sériové výrobě.

ČÁP FRANTIŠEK

Naše společnost provádí sklenářské práce, broušení skla, rámování obrazů a zrcadel, paspartování obrázků. Zajišťujeme zasklívání oken a zateplení oken metodou BET systém. Vyrábíme a opravujeme izolační dvojskla, prodáváme tabulové sklo. Věnujeme se rovněž prodeji skleniček, porcelánu a keramiky. Kompletní sortiment včetně fotogalerie naleznete na našich webových stránkách.