• Detail firmy

artpatent, advokátní kancelář, s.r.o.

Základní popis

Provozujeme advokátní, autorsko-právní, patentovou a známkovou kancelář. Poskytujeme komplexní služby v oblasti duševního vlastnictví.

Adresa

Bubenská 1477/1
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  03636372

Výrobky, činnosti

Patentová a známková kancelář

Kontaktní údaje

E-mail: tb@artpatent.eu
WWW: www.artpatent.eu

Kontaktní osoba

Mgr. TOMÁŠ BEJČEK - Jednatel

Mobil: +420 777 111 568
Další firmy v oboru

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.

SPZ Servis, s.r.o.

Naše společnost Vám pomůže s administrativou spojenou s vozovým parkem. Zastupujeme klienty na institucích zabývajících se evidencí motorových vozidel, jako jsou dopravní inspektoráty, magistráty, stanice STK apod. Zajišťujeme registrace vozidel, registrace STK, kompletní SPZ servis, sjednání povinného ručení, vyřazení vozidel, výpisy dat z registru vozidel, vyřízení ekologické plakety atd.

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.