• Detail firmy

ARTOS73, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme produkční činnosti. Zabýváme se tvorbou reklamních předmětů a tiskovin. Pořádáme reklamní akce a věnujeme se webdesignu.

Adresa

Cíglerova 1089/30
198 00 Praha 9 - Černý Most

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24659282
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nabízíme produkční činnosti.

Zabýváme se tvorbou reklamních předmětů a tiskovin. Pořádáme reklamní akce a věnujeme se webdesignu.

Kontaktní osoba

Ing. Ladislav Siegl, PhD - Jednatel

Ondřej Skála - Jednatel

Mobil: +420 603 469 491
E-mail: info@artos73.cz
Další firmy v oboru

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.