• Detail firmy

ARTMETAL ČECHY s.r.o.

Základní popis

Art Metal Čechy s.r.o. je výrobně technicko obchodní firma zabývající se prodejem výrobků venkovního osvětlení. Dále vytváří návrhy soustav VO, včetně technické podpory projektantům a státní správě v oblasti zpracování pasportů, generelů VO atd.

Adresa

Jana Švermy 1339
468 51 Smržovka

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28723708
DIČ:  CZ28723708
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Výroba historického veřejného osvětlení

Kontaktní údaje

Fax: +420 483 722 332
WWW: www.artmetal-cz.com

Kontaktní osoba

Jiří Tesař

Telefon: +420 483 722 328
E-mail: jiri.tesar@artmetal-cz.com
Další firmy v oboru

VETRA - JIŘÍ TETOUR

Nabízíme prodej a instalaci elektrického podlahového vytápění a ochranných systémů před ledem a sněhem zn. DEVI a RAYCHEM, tepelných čerpadel DANFOSS. Dodáváme elektrické podlahové vytápění, topné rohože, vyhřívání okapů a ochranu venkovních ploch před sněhem a náledím, vytápění potrubí.

LAMB CONSULTING LIBEREC

Poradenství v oborech gastronomie-stravování, hotelnictví-ubytování, potravinářská výroba, cestovní ruch, domovy pro seniory. Vypracováváme provozní předpisy hygienické-HACCP, požární, bezpečnosti práce, provozní řády-ubytovací, vodního zdroje, bazénu, sauny, provozní a ekonomické rozbory, studie, audity, provozní a gastronomické koncepce. Vše se znalostí provozu a potřeb investora, provozovatele.

Miroslav Rais - Umělecká agentura DIRAMI

Umělecká agentura DIRAMI zajišťuje a zprostředkovává veškeré kulturní a společenské akce, firemní i privátní akce a večírky, Dancing Heads, DVD videodiskotéky, KARAOKE Show s použitím profesionální techniky, včetně zajištění kompletního servisu. Pokud potřebujete připravit společenskou akci neváhejte se na nás obrátit. Více na našich internetových stránkách.