• Detail firmy

Artex - Martin Holič

Základní popis

Realizace veletržních expozic na klíč včetně projektů a grafiky. Nabídka řezané a tištěné grafiky. Prodej prezentačních Roll Up stojanů.

Adresa

Jestřebická 639/3
181 00 Praha 8 - Čimice

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48047104

Výrobky, činnosti

Realizace veletržních expozic

včetně projektů a grafiky. Nabídka řezané a tištěné grafiky. Prodej prezentačních Roll Up stojanů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 555 796
Mobil: +420 605 143 664
E-mail: gst-artex@volny.cz
WWW: www.artexexpo.com

Kontaktní osoba

Martin Holič - Majitel

Mobil: 603 463 541
Další firmy v oboru

BOREMI invest, a.s.

BOREMI invest, a.s. je vydavatelství tištěných časopisů pro aktivní volný čas. Zajišťujeme předplatné časopisu RUN, Puls, Outdoor a Men´s Life. Provozujeme www.epuls.cz, www.fitstyl.cz, www.ioutdoor.cz, www.run-magazine.cz. Zajišťujeme plošnou inzerci, tematicky umístěnou inzerci, tvorbu PR článků, inzerce v tištěných časopisech a na online portálech a také pravdivé a poutavé recenzování vybavení.

GRAPHIC Live spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní grafické služby, služby DTP studia. Věnujeme se tiskovým službám, tvorbě a montáži velkoplošné reklamy, návrhu a realizaci reklamních materiálů, ale také interiérovému designu.

Mgr. Feszanicz Miroslav FOTO

Poskytuji profesionální fotografické služby na zakázku. Zhotovuji produktovou fotografii, profesionální fotografii architektury, výtvarnou reprodukci uměleckých děl, tvorbu reportážní fotografie apod. Nabízím služby profesionálního svatebního fotografa. Zajišťuji fotografování firemních akcí, společenských akcí, kulturních akcí, svateb apod.