• Detail firmy

ARTAX , a.s.

Základní popis

Provoz reklamní agentury a grafického studia, nabídka digitálního a ofsetového tisku, knihařského zpracování V1, V2. Vývoj aplikací.

Adresa

Karásek 1e
621 00 Brno - Řečkovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25535234
DIČ:  288-63496160
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  25
Roční obrat:  100000000
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Reklamní předměty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 215 801
Fax: +420 543 215 801
E-mail: info@caff.cz
WWW: www.artax.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Jokeš

Ing. JAN VINKLER - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

RED CUBE, s.r.o. - tiskové a reklamní služby

Společnost RED CUBE s.r.o. je soukromá společnost se zabývající se managementem polygrafické výroby. Nabízíme tiskové služby, plochý ofsetový tisk do formátu B1. Navrhujeme a vyrábíme stojany, displaye, panely, paletové dekorace, obaly a další.

Radomír Havlík - Premiera Sweet

Vyrábíme a dodáváme reklamní sladké a slané zboží dle Vašeho návrhu. Nabízíme reklamní cukrovinky, reklamní bonbóny, reklamní lízátka, reklamní čokolády, reklamní žvýkačky, reklamní želatinové bonbóny, reklamní balení kávy a mnoho dalšího. Zabýváme se výrobou reklamních krabiček, obalů a UV tisk plechovek.

Boháček-sport.cz s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Jsme oficiálním výrobcem CCM. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.