• Detail firmy

art21, s.r.o

Základní popis

Nabídka komplexního servisu v oblasti prezentace firem i jednotlivců. Tvorba vizitek, letáků, razítek, polepů a billboardů. Webdesignové služby.

Adresa

Heyrovského
635 00 Brno - Bystrc

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27708781

Výrobky, činnosti

prezentace firem i jednotlivců

Nabídka komplexního servisu v oblasti prezentace firem i jednotlivců. Tvorba vizitek, letáků, razítek, polepů a billboardů. Webdesignové služby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 568 421 632
E-mail: info@art21.cz
WWW: www.art21.cz

Kontaktní osoba

Michal Číhal - Majitel

Mobil: +420 775 978 500
Další firmy v oboru

JD AGENCY spol. s r.o. - výroba reklamy

Naše společnost působí na brněnském trhu reklamy již 20 let. Specializujeme se na polepy vozidel, výloh, budov. Věnujeme se velkoplošnému tisku, výrobě bannerů, světelných panelů, reklamních poutačů atd. Nabízíme grafické návrhy billboardů, vizitek, logotypů či corporate designu. Provádíme gravírování do různých materiálů, vyrábíme raznice. Kompletní činnost naleznete na našich webových stránkách.

PEVNINA CZ s.r.o.

Marketingová agentura Pevnina CZ Vám nabízí spolupráci v oblasti klasického marketingu, internetového marketingu a všeho, co s tím souvisí.

DaL tisk, s.r.o.

Provozujeme tiskárnu v Brně, která se specializuje na ofsetový tisk. Zaměřujeme se na tisk plakátů, letáků, brožur apod. Zajistíme reklamní tiskoviny a propagační materiály nejen pro firmy z okolí Brna, ale i z celé České republiky. Kontaktujte nás se svými požadavky.