• Detail firmy

ART pap s.r.o.

Základní popis

Prodej kancelářských a školních potřeb, úklidových prostředků a drogerie.

Adresa

Jarní 820/24
748 01 Hlučín

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25861018
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

E-shop, kancelářské potřeby

Prodej kancelářských a školních potřeb, úklidových prostředků a drogerie. Nabídka papírenského sortimentu, archivačních potřeb, kancelářských doplňků či občerstvení do kanceláře a sběratelských doplňků.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 995 559
WWW: www.artpap.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Hojdan - Jednatel

Emília Hojdanová - Jednatel

Telefon: +420 595 136 651
Další firmy v oboru

PRESSTO TREND s.r.o.

Společnost nabízí prodej kvalitního i levného balícího materiálu. Ke koupi nabízíme samolepicí etikety, etiketovací kleště, kotoučky do pokladen, sáčky, tašky, fixační fólie, obaly a další. Na českém trhu se prezentujeme jako jedna z předních firem s obalovými materiály. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si potřebný sortiment k balení dle Vašich požadavků.

PACK SHOP Model Obaly, a. s.

PACK SHOP, součást společnosti Model Obaly a. s., se již od roku 1995 zabývá prodejem standardního sortimentu obalů z vlnité, hladké a kašírované lepenky a dalšího balicího materiálu. Velkou výhodou je možnost okamžitého odběru, protože veškeré zboží, které nabízíme, je neustále k dispozici na skladě. Pobočka Pack Shop, Model Obaly a.s., Bečovská 1279/15, 104 00 Praha 10 - Uhříněves.

DUDA Leopold

Provozujeme velkoobchod kancelářských potřeb a papíru. Nabízíme drogerii, hygienické potřeby, školní a kreativní pomůcky, elektro, testery bankovek, psací potřeby a mnoho dalšího.