• Detail firmy

ART - FLOWERS s.r.o.

Základní popis

Naší výhradní a speciální nabídkou je potisk květin logem společnosti, pozdravem, přáníčkem nebo fotografií.

Adresa

Korunní dvůr - Korunní 104
101 00 Praha 10 - Vinohrady

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27607445

Výrobky, činnosti

Specializujeme se na nadstandardní výzdobu

květinovou výzdobu interiérů kancelářských a obchodních prostor, na výzdobu kulturních interiérů, kulturních a společenských akcí a na domácí design.

Kontaktní údaje

Telefon: 272 733 199
E-mail: info@art-flowers.cz
WWW: www.art-flowers.cz

Kontaktní osoba

Tatiana Griscenco - Jednatel

Mobil: 774 357 753

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Květinové studio Bubeníčková s.r.o.

Nabízíme vázání a aranžování květin včetně suchých vazeb a balení dárků. Zhotovíme kompletní svatební a smuteční vazby včetně potisku stuh. Tvoříme sezónní dekorace a aranžmá i květinové obrazy. Zajišťujeme kompletní svatební květinové služby na klíč. Provozujeme kamenný obchod v Praze na Malé Straně.

KVĚTINY KAPROVKA

Zajišťujeme kvalitní květinový servis. Specializujeme se na kompletní realizaci květinové výzdoby pro různé společenské akce - narozeniny, svatby, ale i pohřby. Dodáváme dárkové kytice, suchou vazbu a kytice z řezaných květin.

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.