• Detail firmy

ART elektro, spol. s r.o.

Základní popis

Velko i maloobchod s elektroinstalačním materiálem. Prodáváme svítidla, kabely, vodiče, jističe, modulové skříně a rozvaděče, průmyslové spínače, zásuvky, baterie, akumulátory. Nabízíme nářadí, měřicí přístroje, světelné zdroje.

Adresa

U Archivu 1925
266 01 Beroun

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26423332

Výrobky, činnosti

Prodáváme svítidla, kabely, vodiče, jističe

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 514 738
Fax: +420 311 514 595
E-mail: info@artelektro.cz
WWW: www.artelektro.cz

Kontaktní osoba

Petr Vlasák - Jednatel

Mobil: +420 774 685 405

Petr Fulín - Jednatel

Mobil: +420 774 685 403
E-mail: fulin@artelektro.cz
Další firmy v oboru

MOEHR,s.r.o.

Zaměřujeme se na slaboproudé, silnoproudé, optické i inteligentní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy, kamerové systémy, inteligentní ovládání budov, ovládací dotykové jednotky, kouřové detektory, slaboproudé instalace, optické elektroinstalace, zabezpečovací systémy a mnoho dalšího.

VF.ELECTRIC s.r.o.

Specializujeme se na prodej elektroinstalačního materiálu, spotřebičů a elektroniky. Nabízíme nářadí, zahradní techniku, vybavení pro dům, navigaci, autopříslušenství, hodinářské zboží, bílá elektronika, hudební nástroje apod. Navštivte nás v našich kamenných prodejnách v Uhlířských Janovicích a Kolíně.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.