• Detail firmy

ART CONSULTING spol. s r.o.

Základní popis

Společnost nabízí prodej a výkup starožitných uměleckých předmětů.

Adresa

Ve Střešovičkách 804/1
169 00 Praha 6 - Střešovice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45798699
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- nákup a prodej uměleckých děl a starožitností, obstarání nákupu a prodeje uměleckých děl a starožitností, konzultační činnost při přípravě výstav děl výtvarného umění, včetně vytvoření ideového záměru a technického zajištění výstavních prostor, atd

Kontaktní údaje

Fax: +420 235 357 951
E-mail: inzerce@score.cz
Další firmy v oboru

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.

BOREMI invest, a.s.

BOREMI invest, a.s. je vydavatelství tištěných časopisů pro aktivní volný čas. Zajišťujeme předplatné časopisu RUN, Puls, Outdoor a Men´s Life. Provozujeme www.epuls.cz, www.fitstyl.cz, www.ioutdoor.cz, www.run-magazine.cz. Zajišťujeme plošnou inzerci, tematicky umístěnou inzerci, tvorbu PR článků, inzerce v tištěných časopisech a na online portálech a také pravdivé a poutavé recenzování vybavení.

Knihařství L & Z Praha

Zabýváme se knižními vazbami - tisk, kroužková vazba a termovazba, diplomové práce, bakalářské práce, oprava knih do knihoven a další.