• Detail firmy

ART 3co s.r.o.

Základní popis

We represent companies for luxury wears by Bulgaria. Several industry companies, being in Bulgaria that men ' s and ladies clothings making from much high quality, are that. DAMSKA MODA SATY SUKNE SVETRY PANSKA MODA KALHOTY KOSILE

Adresa

Na příkopě 583/15
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24840491
DIČ:  CZ24840491

Výrobky, činnosti

oděvy

DAMSKA MODA SATY SUKNE SVETRY PANSKA MODA

Kontaktní údaje

E-mail: art3ko@seznam.cz

Kontaktní osoba

Mr Branko Dimitrov - Majitel

Telefon: +420 725 959 393
E-mail: art3ko@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Xena Praha s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou pracovního oblečení uniformního typu. Náš sortiment zahrnuje kalhoty, saka, sukně, bundy, košile, trička, kombinézy, pokrývky hlavy, obuv, ale i doplňky, jako jsou kravaty, opasky, ponožky, rukavice, šály, brýle apod. Nabízíme vyšití loga na Vaše oděvy. Katalog produktů naleznete na našich webových stránkách.

Jitka KELLEROVÁ

Specializuji se na šití dámských a pánských lněných oděvů na míru. Šiji rovněž lněné svatební šaty. Fotogalerii mé tvorby naleznete na níže uvedených webových stránkách.

DELOR MORAVIA s.r.o. - Zakázkové krejčovství

Zakázkové krejčovství Delor Moravia Brno nabízí dámské a pánské oděvy v té nejvyšší kvalitě. Naše produkty se vyznačují precizním zpracováním, a to i díky módním poradcům, kteří nasbírali bohaté zkušenosti ve špičkových zahraničních salónech. Věříme, že si z naší nabídky vyberte i Vy. Nabízíme rovněž dárkové poukazy na luxusní oděvy z naší dílny.