• Detail firmy

ARS VIVA, spol. s r.o.

Základní popis

Provozujeme cestovní kancelář s nabídkou zájezdů po Evropě i USA se zaměřením na umění, architekturu, historii a archeologii.

Adresa

Všehrdova 110/10
500 02 Pražské Předměstí

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60935171

Výrobky, činnosti

Cestovní kancelář.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 324 099
E-mail: arsviva@arsviva.cz
WWW: www.arsviva.cz

Kontaktní osoba

PhDr. Zuzana Rybičková - Jednatel

Telefon: +420 233 324 099

PhDr. Zdeněk Pazdera - Jednatel

Telefon: +420 233 324 099
Další firmy v oboru

Hana Hašková

Cestovní agentura ORCHIDEA nabízí zájezdy do celého světa od cca 200 CK, pobytové i poznávací, vlastní dopravou, autobusem nebo letecky do celého světa, levné letenky, eurovíkendy nebo lázeňské pobyty, cestovní pojištění. Na požádání Vám sestavíme a zajistíme zájezd dle Vašeho přání jak pro jednotlivce tak pro kolektivy. V cestovním ruchu pracujeme již 20 let.

CK UNITOUR s.r.o.

Naše cestovní kancelář zajišťuje poznávací, pobytové zájezdy. Kompletní nabídku zájezdů naleznete na našich internetových stránkách.

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu poskytující služby v oblasti autobusové přepravy osob. Naší specializací je zajištění dopravy pro incomingový cestovní ruch. Zabezpečujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou přepravu osob, pravidelnou přepravu zaměstnanců, školní autobusovou přepravu, kongresovou přepravu osob apod. Organizujeme poznávací a pobytové zájezdy v rámci ČR i zahraničí.