• Detail firmy

ARS VIVA, spol. s r.o.

Základní popis

Provozujeme cestovní kancelář s nabídkou zájezdů po Evropě i USA se zaměřením na umění, architekturu, historii a archeologii.

Adresa

Všehrdova 110/10
500 02 Pražské Předměstí

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60935171

Výrobky, činnosti

Cestovní kancelář.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 324 099
E-mail: arsviva@arsviva.cz
WWW: www.arsviva.cz

Kontaktní osoba

PhDr. Zuzana Rybičková - Jednatel

Telefon: +420 233 324 099

PhDr. Zdeněk Pazdera - Jednatel

Telefon: +420 233 324 099
Další firmy v oboru

Terminal Hotel

Moderní tříhvězdičkový hotel. Objekt představila pro hosty, kteří cestují soukromě, obchodní a turisty. Terminal Hotel je ideálním místem pro hosty, kteří ocení svobodu pohybu. Je to jedinečné místo inspirován obrazem Wroclaw. Dáváme pocit, že v centru města přes fotografie visí v restauraci, na chodbách a hotelových pokojů.

Jihočeská plavební společnost - David MACHART

Nabízíme služby Jihočeské plavební společnosti - David MACHART. Zajišťujeme pravidelné vyhlídkové plavby, pravidelnou lodní dopravu, opravy a servis lodí, uskladnění lodí, přepravu lodí, stavbu replik plavbyschopných dřevěných historických replik a samozřejmě v neposlední řadě lodní školu - kapitánské zkoušky, ověřování praktických dovedností a další.

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.