• Detail firmy

Arronix, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme tvorbu webových stránek, e-shopů, SEO optimalizace, vývoj aplikací a dodávky počítačového vybavení. Poskytujeme poradenství a konzultace.

Adresa

nám. Jiřího z Lobkovic 2311/16
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65412338

Výrobky, činnosti

tvorbu webových stránek, e-shopů, SEO optimalizace

Nabízíme tvorbu webových stránek, e-shopů, SEO optimalizace, vývoj aplikací a dodávky počítačového vybavení. Poskytujeme poradenství a konzultace.

Kontaktní osoba

Radek Hornof - Jednatel

Mobil: +420 720 328 840
E-mail: info@arronix.cz
WWW: www.arronix.cz
Další firmy v oboru

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.