• Detail firmy

Arnošt Řehoř

Základní popis

Výroba atypického nábytku do ložnic, koupelen a ordinací, dětských pokojů,kancelářský nábyt. Zhotovování venkovních teras z tropického dřeva Bankirai.

Adresa

Zahradní 338
679 72 Kunštát

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68667833
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba atypického nábytku

do ložnic, koupelen a ordinací,dětských pokojů,kancelářský nábytek. Zhotovování venkovních teras z tropického dřeva Bankirai.

Kontaktní osoba

Arnošt Řehoř - Majitel

Mobil: +420 777 887 939
E-mail: rehorarnost@seznam.cz
Další firmy v oboru

Stanislav Ševela

Naše truhlárna v Hodějicích, nedaleko od Slavkova u Brna, nabízí zakázkovou výrobu nábytku, kuchyňských linek, ale i interiérových dveří a schodů. K výrobě využíváme tradiční i moderní technologie, dodržujeme dohodnuté termíny a vyrábíme produkty ve vysoké kvalitě, vše dle vašich představ. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování grafického návrhu a cenová kalkulace.

Ing. Roman Verner

Zajišťujeme truhlářské práce a výrobu nábytku na zakázku. Vyrábíme nábytek do bytu i kanceláře, předsíňové stěny, vestavěné skříně, atypický nábytek. Nacházíme se v okrese Brno - venkov.

easyfair s.r.o.

Naše firma se zabývá zařizováním interiérů firem a vybavení prodejen, produkčně zajišťujeme konference, semináře a firemní akce. Zařídíme je v kompletním servisu dle Vašich požadavků a přání. Dále realizujeme veletržní expozice doma i v zahraničí. Nabízíme světelná loga, reklamní štíty a firemní nápisy. Kontaktujte skutečné odborníky v oboru. Těšíme se na spolupráci s Vámi.