• Detail firmy

Arnošt Novák strojové vyšívání

Základní popis

Strojové vyšívání: - firemní a sportovní loga - značky či symboly na hotové výrobky nebo na díly, které se vyšívají před konečnou kompletací. Výšivky či nášivky na trička, mikiny, košile, ručníky, ubrusy, spodní prádlo, pracovní oděvy, vesty,

Adresa

Zbytecká 423
735 53 Dolní Lutyně

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47983655

Výrobky, činnosti

Strojové vyšívání

Kontaktní osoba

Iveta Nováková - Majitel

Mobil: 731 127 175
E-mail: novakovaiveta@seznam.cz
WWW: studiovysivani.cz
Další firmy v oboru

Jaroslava Přečková d&j STYL

Vyrábíme profesní oblečení pro gastronomii (kuchaři, číšníci, pokojské, sociální zázemí) a zdravotnictví (lékaři, sestry, pomocný personál). Dodáváme rondony pro kuchaře, oblečení pro servírky a číšníky, oděvy pro pokojské, profesní zástěry, oděvy pro zdravotníky, lékařské pláště apod. Zajistíme vyšití loga, jména i vlajky ČR.

Firma Handlowa KARMI Anna Grzegorek

Naše komplexní nabídka je vyvinut jak pro jednotlivce, tak i velkých podniků. Vysoce kvalitní služby a atraktivní ceny, je naše doména. Pro účely služby zahrnují: policie, armáda, hasiči atd Specializujeme se na zpevnění vozidel. Nabídka zahrnuje služby a produkty.

ZIPS INTERIER s.r.o. - výroba bytového textilu

Zabýváme se návrhy a realizací interiérů. Na zakázku šijeme bytové textilie nejenom do bytů, ale i hotelů, restaurací a komerčních prostor. Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny. Máme vlastní prodejnu se širokým sortimentem textilií, doplňků a podlahových krytin v Brně.