• Detail firmy

Arnošt Hálek

Základní popis

Jsme turistická ubytovna s kapacitou 92 lůžek v krásném prostředí CHKO. Hlídané parkování v objektu je k dispozici, stejně tak společná kuchyně pro možnost vlastního vaření, pračka, sociální zařízení. Po dohodě možné snídaně, večeře pro skupiny.

Adresa

Bažantní 786/20
165 00 Praha 6 - Suchdol

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12270652

Výrobky, činnosti

Turistická ubytovna

Hlídané parkování v objektu je k dispozici, stejně tak společná kuchyně pro možnost vlastního vaření, pračka, sociální zařízení.

Kontaktní osoba

Arnošt Hálek - Majitel

Telefon: 220 922 544
Mobil: 777 212 706
E-mail: ubytovna.palpost@seznam.cz
WWW: www.ubytovnapalpost.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Ostaš

Poskytujeme ubytování v centru hlavního města Prahy. Soukromý hotel nabízí ubytování pro jednotlivce i skupiny, jak v apartmánech, tak v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, můžete mít s sebou i svého psa. Výhodou je bezplatné parkování přímo před hotelem a snídaně formou teplého i studeného bufetového stolu. Prostory hotelu jsou nekuřácké.

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.